Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Teslimat ve İade Bilgisi

Teslimat ve İade Bilgisi 

Ürünlerim Ne Zaman Kargoya Verilir : Saat 15:00 e kadar Verilen siparişler Aynı Gün Kargoya verilir. (Tedarik süresi Hariç) 

Ücretsiz Kargo : 250 TL ve üzeri siparişler ücretsiz kargo ile gönderilir. 

Hasarlı Ürün : Kargoda Teslim Alınmadan Tutanak Tutulmalıdır. Hasar Durumunda 0212 655 02 02 Çağrı Merkezimiz ile Görüşme yaparak konu hakkında bilgi  alabilirsiniz. 

Aldığım Parça Yanlış Nasıl Değiştirebilirim : Almış olduğunuz Ürünü Aras Kargo İle göndererek 0212 655 02 02 çağrı merkezimiz ile görüşerek değişim yapabilirsiniz. Ürün İadesi Gelmeden Değişim Mümkün Değildir. Yanlış Alınan Ürünlerde Kargo ücreti alıcıya aittir. Bizim Tarafımızdan Yanlış Gönderilen veya Kargo Hasarlı Ürünlerde Kargo ücreti Tarafımızdan karşılanır .

İade Koşulları : ladaotomobil.com üzerinden aldığınız ürünleri İade etmeden önce konu ile ilgili çağrı merkezimiz   0212 655 02 02 ile  mutabakat yapılması zorunludur. Mutabakat yapılmadan gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir. 

1 - Sağlam Ürün İadesi Teslim alındıktan En Geç 3 Gün içerisinde yapılmalıdır. İade Edilecek ürün Tekrar satılabilecek durumda olmalıdır. Kutusu yıpranmış , yırtılmış , Kalemle yazılmış , Deforme olmuş ürünler iade alınmaz. 

2 - Elektrik ve Elektronik Ürünlerde Deneme Yanılma yöntemi sebebi ile iade alınmaz Aydınlatma Grubu Dahil Arızalı  iade için Tedarikçi firma garanti koşulları geçerlidir. Ürün İadesi ve Değişimi Ürün Kontrol sonrası yapılmaktadır. Ürün Arızalı Değil ise Karşı Tarafa İade Edilir. 

3 - Aksesuar Ürünleri İade Alınmaz. 

4- Madeni Yağ Ürünlerinde iade Alınmaz .